📌 Кримськотатарський Ресурсний Центр підготував інформаційні листівки, присвячені важливості визнання депортації кримськотатарського народу 1944 року актом геноциду

У цих листівках детально розкриваються факти примусової депортації, пояснюється, чому це є геноцидом, які наслідки вона спричинила для народу, а також як сучасна окупація Криму рф та повномасштабна російсько-українська війна продовжує цю злочинну політику.

15:19 23.10.2024

Ухвалено рішення про додаткову підтримку на придбання твердого палива в опалювальному сезоні

Щоб допомогти українцям, які опалюють свої житлові приміщення твердим паливом, Уряд ухвалив постанову від 15.10.2024 № 1169 “Про надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальний сезон”.

15:15 23.10.2024

Питна вода та  її значення  для  здоров’я  людини.

Питна вода та її значення для здоров’я людини.

Вода – це  найважливіший  природний  ресурс  нашої  планети та є необхiдною складовою нашого iснування.  Як відомо, стан організму  людини залежить  від  чистоти  повітря, способу життя, якості продуктів  харчування, а також питної води. Нині актуальною проблемою залишається забезпечення якісною питною водою населення, адже підґрунтові води не завжди відповідають діючим стандартам і санітарним нормативним вимогам до питної води.

12:01 23.10.2024

Що необхідно знати про сказ, щоб не захворіти самому.

Сказ – це гостре інфекційне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, за якого уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується - смертю.

16:02 22.10.2024

На які види опалення призначаються житлові субсидії?

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) на опалювальний період домогосподарствам призначається житлова субсидія на один з видів опалення: теплову енергію та / або природний газ, та / або електричну енергію, а також на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива.

09:09 22.10.2024

🤝Діалог з бізнесом: Віталій Кім зустрівся з підприємцями Миколаївщини

У четвер, 17 жовтня начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім зустрівся з підприємцями – учасниками бізнес-спільноти «Board». Це перший захід, який відбувся у рамках платформи «Діалог влади з бізнесом».

08:46 22.10.2024