Свято талантів «Фанати цікавої справи»

Дата: 08.11.2019 09:09

Іскорка таланту схована при народженні в душі кожної людини. Від того, як її плекатимуть, який вона отримає розвиток, чим наповнюватимуть, хто оточує, залежатиме чи вона згасне, чи розгориться дивним полум’ям, даючи наснагу до праці та милуючи оточуючих чудовими витворами мистецтв. Кожна особистість в чомусь неповторна і виразна. В юності людина робить найвеличніше відкриття – відкриває саму себе. У цих пошуках глибокий зміст: кожен може розкрити свої реальні, досі незнані можливості, через світ захоплень. З роками ці захоплення стають працею, долею. І, дорослішаючи, людина творить чудеса.
Відділом освіти, культури, молоді та спорту Широківської сільської ради проведено свято вшанування талантів «Фанати цікавої справи» учителів закладів загальної середньої освіти. Багато цікавого присутні дізналися про захоплення вишивкою Скоробагатої Алли Миколаївни, обробкою деревини Ткачова Володимира Михайловича. Андрусенко Володимир Миколайович представив свої витвори мистецтва – картини. Про своє становлення у спорті розповів Ватюк Олександр Олександрович. Мушин Микола Ярославович пишається династіями спортсменів села, які стартували під його керівництвом. Яскраво висловили свою подяку наставнику зі спортивного туризму Григор’єву Віктору Яковичу його уже дорослі учні - вчителі.
Кожному талановитому фанату цікавої справи вручено грамоту відділу освіти, від школи в подарунок номер художньої самодіяльності та букет квітів.
Продовжуємо шукати таланти. Хто наступний? Чекаємо на зустріч.