Конкурсний відбір - Новопетрівська ЗОШ

Дата: 25.06.2020 08:15

На базі Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 24 червня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Широківської сільради проведено конкурсний відбір на зайняття вакантної посади директора Новопетрівського закладу загальної середньої освіти. До конкурсної комісії документи подано від одного кандидата Васильєвої Ірини Валеріївни. Члени комісії переглянули презентацію «Перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти». Відбулася співбесіда з претендентом на посаду керівника закладу по презентації та члени комісії мали можливість задати питання на знання чинного законодавства, державної мови, Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Концепції «Нова українська школа». Усі вісім членів комісії одноголосно проголосували за кандидата Васильєву І.В.