Випускний вечір - надзвичайне свято

Дата: 27.07.2020 13:06

Випускний вечір - надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними класами, дорогими наставниками, які упродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя. 24 липня у Широківській ЗОШ відбувся закритий випускний вечір (закритий тому ,що нажаль й досі триває карантин), який пройшов лише в родинному колі. Привітали наших випускників голова Широківської сільської ради Пересунько Сергій Миколайович,директор Широківської ЗОШ Антипенко Віктор Миколайович , завуч Ткач Людмила В’ячеславівна .З привітанням до випускників звернулись перші вчителі Фалько Ольга Василівна та Рощенко Ольга Олексіївна ,а також класний керівник Скоробогата Алла Миколаївна. Вітаючи із закінченням школи, побажали випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя. Голова сільської ради привітавши наших випускників подарував кожному подарунки. Найбільш хвилюючою була мить вручення атестатів, адже до цього дня було 11 років сумлінного навчання. Прощалися випускники із шкільним життям у ритмі останнього вальсу. В безхмарне вечірнє небо, під веселий галас глядачів, злетів святковий феєрверк. На ранок випускники та їх класний керівник зустрічали світанок. Нове, доросле життя розпочалося. Щасти вам, дорогі випускники! В добрий путь на добрий час!