День села - свято, яке запам'ятається надовго

Дата: 28.07.2020 15:54

Уже доброю традицією для місцевої громади стало відродження традицій та вшанування історії родоводу рідного краю. В суботу 25 липня наше село почало святкування з футболу, який пройшов на місцевому шкільному стадіоні .А вже як весело було нашій малечі , для них було за радість пострибати на надувних батутах. Далі розпочались урочистості в сільському будинку культури,присутнім за умовами карантину вимірювалась температура ,роздавались маски. Відкриваючи офіційну частину, з теплими словами привітань до жителів села та гостей свята звернувсь сільський голова Сергій Миколайович Пересунько подякував усім, хто не тільки на словах,а й конкретними справами робить рідне село перспективним , та побажав усім жителям достатку, радості, миру, любові та здоров’я. А селу – добробуту й подальшого процвітання . Головний економіст ТОВ СП "НІБУЛОН" філії "Снігурівська" Раковець Галина Іванівна привітала наших випускників та батьків, побажала дітям щасливої дороги в доросле життя , а також подарувала подарунки випускникам. Самодіяльні артисти продовжили свято. Лунали пісні, вірші, свою художню майстерність представляли аматори широківської сцени. Наші випускники школи подарували присутнім в залі ніжний вальс. Після концертної програми на вулиці всіх пригощали смачною юшкою, яку приготували працівники шкільної їдальні . За смачний плов подякуємо працівникам їдальні ТОВ СП «НІБУЛОН». Хочемо подякувати Хижняка О.І. за надану ним рибу для наваристої юшки. А вже в вечорі на охочих потанцювати чекала святкова дискотека та феєрверки. Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вона виявила під час святкування Дня села.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису