У серпневу гарну днину Шкільна зібралася родина

Дата: 31.08.2020 13:32

«У серпневу гарну днину Шкільна зібралася родина Бо рік навчальний на порозі Нехай щастить вам всім в дорозі», такими словами ведучі розпочали третю серпневу конференцію освітян Широківської громади 27 серпня 2020 року, яка проходила на базі Новопетрівського будинку культури. Виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Широківської сільської ради Лапченкова Л.М., вітаючи освітян громади з початком 2020-2021 навчального року зазначила, що серпнева конференція – це підсумок минулого навчального року і вибудова планів на майбутнє і кожен навчальний рік зустрічаємо з надією на краще. Тож хай щастить у всьому і рік буде благополучним, щасливим зі звичним очним навчанням. Голова Широківської сільської ради Пересунько С.М. з гордістю зазначив скільки зроблено за минулий навчальний рік у закладах освіти – у Новопетрівській ЗОШ І-ІІІ ступеня побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям та туалет в основній школі, у Червонодолинській ЗОШ і Полянському ДНЗ зроблено капітальний ремонт харчоблоків, подвір’я Червонодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів викладено плиткою, у Широківській ЗОШ І-ІІІ ступенів реконструйовано актову залу, проведено обробку дахів трьох закладів загальної середньої освіти протипожежною вогнезахисною речовиною. Побажавши плідної праці освітянам, розповів про плани на майбутнє, які дуже порадували присутніх. Педагоги громади пораділи за свого колегу Антипенка Віктора Миколайовича, досвід роботи якого висвітлено у книзі «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України». За вагомий внесок у розвиток української освіти йому вручено Диплом лауреата і один екземпляр книги. За результатами атестації та підсумками 2019-2020 навчального року екс-начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Васильєва І.В. нагородила кращих освітян громади. Для нагороджених лунали пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності закладів культури громади. Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно відчинила двері для проведення засідань предметних методичних об’єднань. Учителі підвели підсумки роботи і намітили перспективу на подальшу роботу. Заходи пройшли у дружній обстановці і піднесеному настрої.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису