Сяють зірочки Широківської школи

Дата: 21.09.2020 13:36

З дотриманням умов карантину, 18 вересня школа вітала і нагороджувала сузір’я кращих вихованців – переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, любителів поезій за підсумками 2019-2020 навчального року. Звучали щирі слова подяки вчителям-наставникам, які працюють зі школярами і докладають багато зусиль, щоб учні досягли зіркових висот. Шкільна сходинка перемог перша в їхньому житті, тож ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися добре, з гарним настроєм, впевненість і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наша школа новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється наша шкільна галактика талантів.

Фото без опису   Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису