Відбувся ІІ (зональний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 24.01.2022 09:00

На базі Баратівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Горохівської сільської ради 22 січня 2022 року відбувся ІІ (зональний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика закладів освіти Широківської та Горохівської сільських рад, в якому взяли участь 57 школярів 3-11 класів. Конкурсанти виявили досконалі знання програмового матеріалу, фонетичної, лексичної, словотворчої, граматичної та правописної системи української мови. Більшість учнів уміють користуватися засобами рідної мови, її стилями та жанрами, володіють практичними мовними вміннями і навичками. Творчі роботи переможців вирізняються глибоким змістом, досконалою формою і самостійністю висновків.

Учні Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіли два призових місця (І,ІІІ), Червонодолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 4 (ІІ-1, ІІІ-3), Широківської ЗОШ І-ІІІ – 8 (ІІ-2, ІІІ-6). Подяка вчителям Степан А.А., Бінерт В.Д., Нікітіній Н.М., Рощенко Т.Я., Лозовській О.Г., Зельман Г.Д., Мушиній Л.Г., Коваленко В.В. за якісну підготовку школярів до конкурсу.

Щиро бажаємо учневі 5 класу Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дрозду Даміру перемоги в ІІІ етапі конкурсу, адже саме він буде захищати честь громади на обласному рівні. Хай щастить! Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису