Комісійні обстеження закладів освіти

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області продовжується активна співпраця з органами місцевого самоврядування та відділами освіти з питань підготовки закладів освіти до організації навчання за очною/змішаною формою в новому 2024/2025 н. р.

16:00 13.08.2024

Про основні правила, як не стати потерпілим від дій торговців людьми

Війна, яку розв’язала росія, стала додатковим фактором активізації торговців людьми. Вже зараз українські правоохоронці фіксують вияви цього ганебного злочину навіть на тимчасово окупованих територіях.

08:21 13.08.2024

Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

У середу, 7 серпня, під головуванням першого заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгія Решетілова відбулося чергове засідання членів робочої групи «Прозорість і підзвітність».

08:18 13.08.2024

Фонд енергоефективності розпочав прийом заявок за спрощеною процедурою по пакету «Б» за Програмою «Енергодім»

Фонд енергоефективності оголошує про відновлення прийому заявок на участь у Програмі «Енергодім» за спрощеною процедурою по пакету «Б». Це означає, що об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) мають унікальну можливість отримати значну фінансову підтримку для проведення енергоефективних заходів у своїх будинках.

08:14 13.08.2024

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщених осіб

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО), яка одержує пенсію через поточний рахунок в установі акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”, проводиться кожні шість місяців з дня проведення попередньої фізичної ідентифікації.

13:50 26.07.2024

🇺🇦 Зроблено в Україні

Зроблено в Україні: Підписали перший договір із банком, який дозволить прийом заявок на державну підтримку індустріальних парків.

08:17 24.07.2024

Як подати онлайн-заяву  про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Як подати онлайн-заяву про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Соціальна послуга натуральної допомоги надається людині, потерпілій внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, шляхом виплати щомісячної грошової компенсації вартості заходів, необхідних для надання соціальної послуги натуральної допомоги (Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438).

08:15 24.07.2024