Особливості зарахування до страхового стажу періодів навчання до 1 січня 2004 року

Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (тобто до 01.01.2004), зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше (стаття 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).

13:28 23.08.2024

🔥Оголошуємо конкурс мінігрантів для неприбуткових організацій усіх громад Баштанського району Миколаївської області

БФ «Янголи Cпасіння» у партнерстві з JERU (Спільне реагування на надзвичайні ситуації в Україні) оголошує прийом заявок на участь в конкурсі соціальних ініціатив з метою отримання мікрогрантів на вирішення важливих соціальних проблем громад та запрошує громадські організації Баштанського району Миколаївської області до участі.

11:47 23.08.2024

📌Верховна Рада України ратифікувала Римський статут Міжнародного кримінального суду

Учора, 21 серпня, Верховна Рада України схвалила Проєкт Закону «Про ратифікацію Римського статуту Міжнародного кримінального суду та поправок до нього», який був внесений Президентом України Володимиром Зеленським цього місяця. Ратифікація Статуту є одним з зобов’язань України в процесі Європейської інтеграції.

11:43 23.08.2024

Центр громадського здоров’я України МОЗ України провів вебінар на тему «Стигматизація психічних розладів: прояви, причини та наслідки».

Стигма — знак сорому, ганьби чи осуду, який призводить до того, що людину відкидають, дискримінують і виключають з різних сфер життя суспільства (ВООЗ).

11:41 23.08.2024

Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем ?

Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання?  На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації, вони можуть в повному обсязі отримувати медичну допомогу.

15:03 20.08.2024

Що треба знати людині зі статусом ВПО для отримання безоплатної медичної допомоги?

Через повномасштабне вторгнення росії, понад 8 млн українців вимушено стали внутрішньо переміщеними особами – залишили свої домівки та тимчасово переїхали жити у більш безпечні регіони країни. Незалежно від місця проживання і реєстрації, кожен може отримати медичну допомогу в однаково повному обсязі, незалежно від місця реєстрації чи місця проживання. Це право реалізується через Програму медичних гарантій, яка зокрема, покриває потреби внутрішньо переміщених осіб.

15:01 20.08.2024

Після деокупації Криму Україні доведеться вирішувати багато складних питань

Після деокупації Криму Україні доведеться вирішувати багато складних питань, адже окупація росією півострова створила для нашої держави безліч безпрецедентних викликів. Один із них — відновлення діяльності державних інституцій та їх кадрове забезпечення.

08:21 20.08.2024