Призначення одноразової грошової допомоги  за шкоду життю та здоров’ю

Призначення одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю

1 травня 2023 року набрав чинності Закон України від  20.03.2023 № 2980 ІХ “Про одноразову грошову допомогу за шкоду життю та здоров’ю, завдану працівникам об’єктів критичної інфраструктури, державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування внаслідок військової агресії російської федерації проти України” (далі — Закон).

08:51 01.10.2024

🩺Яка медична допомога надається внутрішньо переміщеній особі при інфаркті

Безоплатна медична допомога при інфаркті міокарда надається у 78 лікарнях країни, за договором із НСЗУ в межах пакету “Медична допомога при гострому інфаркті міокарда”. Тож незалежно від місця реєстрації чи статусу, пацієнт може розраховувати на всі необхідні діагностичні обстеження та лікування.

15:22 30.09.2024

Які ліки пацієнти зі статусом ВПО можуть отримати безоплатно або з частковою доплатою за програмою «Доступні ліки»

Дбати про своє здоров’я важливо всім й усюди незалежно від місця проживання: постійного чи тимчасового. Особливо гостре це питання для пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які мають хронічні захворювання або стани, і потребують регулярного прийому ліків.

15:16 30.09.2024

Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті

Внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу при інсульті в будь-якому куточку країни – вона безоплатно надається у 226 лікарнях. Повну вартість лікування оплачує НСЗУ, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта.

15:07 30.09.2024

📌 Заступник постійної представниці взяв участь у зустрічі щодо допомоги дітям з родин кримських політвʼязінів

Заступник постійної представниці Президента України в Автономній Республіці Крим Денис Чистіков взяв участь у зустрічі «Зруйноване дитинство», присвяченій обговоренню допомоги дітям з родин кримських політв'язнів.

12:56 30.09.2024

Кожна дитина заслуговує на світ, сповнений любові та турботи 💛

Усиновлення – це можливість запропонувати дитині родину та стати для неї стабільною підтримкою на все життя. Адже усиновлення – це родина для дитини назавжди. Усиновлювати дітей можуть не лише одружені пари, але й одинокі жінки і чоловіки.

09:35 30.09.2024

Звернення за виплатою недоотриманої пенсії

Подати заяву на недоотриману пенсію за померлого пенсіонера можна як безпосередньо у сервісному центрі Пенсійного фонду України, так і дистанційно: через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1 (із змінами)).

08:28 27.09.2024

📌Баштанська районна військова адміністрація доводить до відома

Баштанська районна військова адміністрація доводить до відома, що Міністерство аграрної політики та продовольства України у співпраці з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) та Програмою USAID «Врожай» за підтримки урядів Канади, Японії, Minderoo Foundation та США через USAID Ukraine – USAID Україна відкривають реєстрацію на отримання зернових рукавів – через Державний аграрний реєстр.

08:34 25.09.2024

Порядок надання житлової субсидії на наступний період

Відповідно до пункту 78 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (далі – Положення), після закінчення строку отримання житлової субсидії уповноважені органи самостійно здійснюють призначення житлової субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому періоді, крім окремих категорій домогосподарств, зокрема:

15:04 23.09.2024