🤲 Коли розділяєш щастя з дитиною, його стає більше

Найважливіші миті завжди хочеться розділити з близькими людьми. Вчитися новому та помилятися. Сваритися й миритися. Розділяти моменти перемог та невдач. Разом бути сумними та відчувати щастя.

11:30 23.09.2024

✅Прозорість та підзвітність: діяльність управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА

У вівторок, 17 серпня, відбувся пресбрифінг за участі головної спеціалістки управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації Марини Романенко.

10:38 20.09.2024

Пам’ятка «Три кроки для профілактики грипу»

Грип – це високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті. Правильна профілактика грипу допоможе захистити себе та оточуючих від зараження та запобігти поширенню небезпечних вірусів.

11:11 18.09.2024

Тісна співпраця з  РВА та органами  місцевого самоврядування

Тісна співпраця з РВА та органами місцевого самоврядування

Спеціалістами Баштанського  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в літній період поточного року на виконання Розпорядження начальника районної військової адміністрації №114 - р від 31.07.2024 року прийнята участь  в комісійних обстеженнях закладів освіти на предмет готовності до організації офлайн навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу Баштанського району. До складу комісій  також входили представники районної військової адміністрації, ДСНС, органів місцевого самоврядування. Обстеженнями охоплено всі заклади освіти де здійснюється/планується навчання дітей за очною/змішаною формами навчання в 2024-2025 н.р. в 11 громадах району.

09:57 18.09.2024

Мобільний застосунок «Пенсійний фонд України»: як авторизуватися на вебпорталі електронних послуг Фонду зі смартфона?

Мати постійний доступ до своєї електронної трудової книжки чи до інформації про призначену пенсію, субсидію / пільгу, страхову виплату можливо просто з вашого смартфона.

12:59 17.09.2024

🇺🇦🛒 «Національний кешбек»: перші 177 тисяч українців бачать у Дії нарахований кешбек

177 тисяч українців вже бачать у Дії нарахований кешбек. Ця кількість збільшуватиметься у міру налагодження обміну даними між банками і ІТ-системою проєкту. Частина банків відтестували свої процеси, інші — ще тестують. Налагодження триватиме впродовж наступних тижнів. Про це повідомила Перша віцепрем’єр-міністерка – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

10:14 17.09.2024