⚡️Як мешканцям прифронтових територій отримати фінансову допомогу для купівлі твердого палива?

Нещодавно Кабмін ухвалив постанову «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги населенню протягом опалювального сезону 2024/25 року на придбання твердого пічного побутового палива».

16:24 09.09.2024

Щодо зарахування до страхового стажу періоду роботи в колгоспі  після 1965 року на підставі показань двох свідків, які знають заявника по спільній з ним роботі та мають документи про період роботи в колгоспі

Щодо зарахування до страхового стажу періоду роботи в колгоспі після 1965 року на підставі показань двох свідків, які знають заявника по спільній з ним роботі та мають документи про період роботи в колгоспі

Пунктом 18 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 № 637 (далі - Порядок № 637) передбачено, що за відсутності документів про наявний стаж роботи і неможливості одержання їх внаслідок ліквідації підприємства, установи, організації або відсутності архівних даних, стаж роботи встановлюється на підставі показань не менше двох свідків, які б знали заявника по спільній з ним роботі на одному підприємстві, в установі, організації (в тому числі колгоспі) або в одній системі і мали документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника.

15:06 09.09.2024

🪖 Гранти для ветеранів або другого з подружжя: понад 1000 переможців отримають гранти на розвиток бізнесу

Зокрема, як повідомляє Міністерство економіки України, за підсумками 16-ої хвилі у 2024 році 69 ветеранів або членів їхніх родин отримають 35 млн гривень. Серед них:

10:10 09.09.2024

✅ Верховна Рада України прийняла Заяву про непохитність державної політики України щодо деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим і міста Севастополя

3 вересня Верховна Рада України постановила схвалити Заяву Верховної Ради України про непохитність державної політики України щодо деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, до напрацювання якої долучилось Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

08:49 09.09.2024

🏗️Будуємо простори без бар'єрів: як впроваджується фізична безбар’єрність у комплексних проєктах з відновлення

Станом на серпень 2024 року всі комплексні проєкти з відновлення пошкоджених об’єктів внаслідок збройної агресії рф, які замовлялись та реалізуються департаментом містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації передбачають чинні норми ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».

09:44 05.09.2024

📍Техніки самодопомоги, щоб створити для дітей кращі умови під час повітряної тривоги

Створено цілий посібник з рекомендаціями для педагогів, як підтримати школярів у моменти, коли вони переживають ті чи інші емоції. Та практичні поради, як допомогти їм опанувати тривогу і страх.

09:36 05.09.2024

⚡️Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки схвалив законопроєкт «Про правовий режим воєнного стану» щодо особливостей відновлення публічної влади в АР Крим та м. Севастополі

2 вересня, на засіданні Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки підтримано проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» щодо особливостей відновлення публічної влади в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі» (№11064) від 04 березня 2024 року.

08:33 04.09.2024

🛒💳Стартує бета-тестування програми «Національний кешбек» для споживачів: що треба зробити, щоб взяти участь

2 вересня, стартувало бета-тестування програми «Національний кешбек». Воно триватиме близько місяця. У цей період система наповнюватиметься товарами українських виробників, за купівлю яких споживачі отримають 10 % кешбеку. Приєднуватимуться нові торгові мережі та магазини. Перевірятиметься робота технічних систем, що забезпечують роботу проєкту.

08:31 04.09.2024