⚡️«Що для мене Україна?»: оголошено IV Всеукраїнський творчий конкурс, приурочений до Дня Незалежності України

БФ «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея проводять IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

08:22 23.07.2024

📲 Одним з ефективних способів захистити ваші акаунти від зламу є використання багатофакторної автентифікації

Це – як додатковий шар захисту ваших сторінок у соціальних мережах, месенджерах, електронній пошті тощо. Оскільки навіть, якщо хтось дізнається ваш пароль, він не зможе увійти до облікового запису без додаткового підтвердження.

08:21 23.07.2024

До відома операторів ринку, що здійснюють  виробництво та/або обіг харчових продуктів.

До відома операторів ринку, що здійснюють виробництво та/або обіг харчових продуктів.

Продукти харчування – товар, до якого завжди висуваються жорсткі вимоги, пов'язані з умовами зберігання. Така необхідність пов'язана з його властивостями швидкої втрати свіжості і придатності до вживання, навіть при найменшому відхиленні від температурних режимів, показників вологості та інших факторів.

15:29 22.07.2024

Комісійні обстеження закладів освіти

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області продовжується активна співпраця з органами місцевого самоврядування з питань підготовки закладів освіти до початку 2024/2025 навчального року. Так, 10.07.2024 року фахівцями Баштанського районного управління взята  участь у комісійних обстеженнях закладів освіти Новобузької міської ради та Широківської сільської ради. Всього обстежено 12 закладів освіти, зокрема 3 заклади дошкільної освіти, 8 загальної середньої освіти та 1 позашкільний заклад.

15:52 18.07.2024

ВПЛИВ ТЮТЮНОПАЛІННЯ на ЗДОРОВ’Я та ЖИТТЯ ЛЮДИНИ Частина четверта: Підліток і тютюнопаління.

Нікотинова залежність сьогодні поширюється серед народних мас з такою швидкістю, що її не встигають зупинити або хоча б сповільнити навіть при всіх спробах. Їй підвладні всі: жінки та чоловіки, молодь і літні люди, а найстрашніше, що курити починають вже в підлітковому віці, абсолютно не надаючи значення тому, як це впливає на стан юного організму, що розвивається.

13:41 15.07.2024

Яку воду краще пити?

Людина не може жити без чистої питної води, а згідно з останніми дослідженнями, від якості цього продукту залежить стан нашого здоров’я. Багато сучасних захворювань пов’язані з регулярним вживанням неякісної чи забрудненої води. Вона проходить крізь людський організм, як через фільтр, а всі шкідливі домішки залишаються в тканинах органів. Саме тому важливо обирати якісну чисту воду, особливо для дітей і людей похилого віку.

11:06 15.07.2024

Як не захворіти на сальмонельоз та  заходи профілактики.

Як не захворіти на сальмонельоз та заходи профілактики.

Сальмонельоз – це гостре кишкове інфекційне захворювання, збудником якого є  бактерії роду Salmonella, що вражають переважно травну систему людини.бактерії роду Salmonella, що вражають переважно травну систему людини.

13:22 12.07.2024